Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Przedszkole • +48 58 682 33 54 • przedszkole@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Sierpniowe spotkanie z rodzicami przedszkolaków

Sierpniowe spotkanie z rodzicami przedszkolaków

22.07.2022

Drodzy rodzice, 25 sierpnia 2022 r. (czwartek) o godzinie 17.00, odbędzie się spotkanie z rodzicami. Na spotkaniu poznacie państwo organizację nowego roku szkolnego. Zostaną Wam przedstawione wychowawczynie i pomoce przydzielone do grup na rok szkolny 2022/23 oraz przydział dzieci do grup przedszkolnych. W salach Panie wychowawczynie przedstawią zasady i regulaminy obowiązujące w naszej placówce. Zostaniecie Państwo poproszeni o uzupełnienie odpowiednich informacji o dziecku oraz o podpisanie zgód. Warto wziąć ze sobą dane z dowodu osób, które chcecie Państwo upoważnić do odbioru Waszych dzieci w roku szkolnym 2022/23. Ostatnim punktem spotkania będzie wybór spośród rodziców każdej grupy jej reprezentantów w postaci trzech osób. Przewodniczący grup wejdą w skład głównej Rady Rodziców ZSO 1. Wzorem wcześniejszych lat ustalicie zasady pracy trójek grup, wysokość składek grupowych oraz rodzaj ich zbierania.

Informacja dotyczy rodziców dzieci 3 letnich, 4 letnich i 5 letnich, nowo zapisanych oraz kontynuujących wychowanie przedszkolne.

Skip to content