Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Przedszkole • +48 58 682 33 54 • przedszkole@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Konkurs liczymy kroki

Konkurs liczymy kroki

5.03.2021

Od 3 marca 2021 r. dostępna jest aplikacja mobilna Pho3nix Kids. Aplikację można pobrać w sklepie Google Play oraz AppStore  wpisując w Google Play lub AppStorze frazę Pho3nix Kids.

Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza! Od 3 marca dostępne w aplikacji będą wyzwania, które pozwolą dzieciom wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!

Aplikacja Pho3nix Kids to też źródło informacji o działalności fundacji i bezpośredni dostęp do wszystkich filmów z ćwiczeniami, które znacie z naszej platformy internetowej.

Jeśli uczeń korzystał wcześniej z naszej platformy internetowej, do aplikacji loguje się na ten sam login i hasło.(ale rejestracje trzeba powtórzyć aby ponownie przyszedł link aktywacyjny na pocztę)

ZAPRASZAMY!